Apple iPhone 7 / 6S vs Samsung Galaxy S7

Sdílej

V roce 2016, Apple uvolní některé své nové produkty, včetně iPhone 7 a Samsung, aby nezaostával také představí nové produkty, včetně Galaxy S7. Který překoná toho druhého? Pojďme se podívat na porovnání mezi Apple iPhone 7 / 6S vs Samsung Galaxy S7.

Iphone 7

Tento nový přístroj s lichým číslem v seriálu iPhone, u kterého se čím dál víc připouští, že bude na trh vypuštěn tento rok. To je něco jako překvapení, v obecném předpokladu, nějakou dobu byl nástupcem iPhone 6. Za předpokladu, že plán, který je závislý na tom, zda se ověří, že vydání Iphone 6s bylo překypující.

Můžeme tedy očekávat, že iPhone 7 má být revoluční zařízení. Mohlo by to být smartphone, u kterého chce Apple zavést zakřivený vzor obrazovky. Iphone 7 by mohl obsahovat také obrazovku se 4K rozlišením a místo LCD dát OLED. Nicméně, některé nedávné zprávy se tuto možnost vyvrátily.

Iphone 7

Apple se chce pravděpodobné vytáhnout s několika novými funkcemi. Safírové sklo se může objevit v seriálu iPhone poprvé, poté, co byl silně spojený s modelem iPhone 6 a Force Touch a bezdrátové nabíjení budou pravděpodobně zabudovány také. Putují také silné pověsti, že Apple bude výrazně vylepšovat fotoaparát v buď profesionální kvalitě dual-objektiv zařízení, nebo dokonce jedinečný periskop kanic.

Galaxy S7

Samsung nedávno představil model Galaxy S6 a S6 edge a není moc reálné, že by chtěl v nejbližší době vydávat nový model. Může se to tudíž zdát předčasné diskutovat o Galaxy S7, když Galaxy S6 ještě nedávno obsadil obchody. Ale my už víme dost o této nadcházející smartphone verzi, a je obzvláště pozoruhodné, že Samsung se připravuje vyrábět obrovské množství Galaxy S7 Edge. To vychází ze zpráv z Koreje, kde Samsung ejvíce uspěl se zakřivenými hranami.

Další nové funkce obsažené v Galaxy S7 jsou displej s rozlišením 4K, 20-megapixelový fotoaparát, a bylo naznačeno až 6 GB paměti RAM.

Tipy: Pokud si chcete užít SD / HD / 4K videa nebo DVD / Blu-ray filmy na iPhone 7 nebo Samsung Galaxy S7 nebo jakékoliv jiné smartphony a tablety, s ohledem na neslučitelnost mobilních zařízení na podporu určitých souborů, jako je AVI, MP4, MKV, MTS, FLV, MOV atd, budete potřebovat profesionální video konvertor nebo DVD / Blu-ray film Ripper. Dostat obsah do mobilních zařízeních bez ztráty kvality. Existují i jiné způsoby jako jsou například placené televize. Netflix, HBO Go či jiné.

Sdílej

Comments

comments

Mohlo by se vám líbit...