Eminem vydal adrenalinové „fenomenální“ video

Sdílej

Rapper čelí proti Johnu Malkovichi v epickém videu, který je ‚zvukový doprovod filmu „Southpaw“

 

Eminem  představil akční, smrti-vzdorný  videoklip k „Fenomenální,“  první singl z exekutivy filmu  Soutpaw soundtracku. Zatímco Southpaw se zaměřuje na box, Eminem místo toho vypadá jako superhrdina jako >Lucy  a Avengers  pro inspiraci v tomto sedmi minutovém výbuchu-naplněném videoklipu.

Ve videoklipu, se Eminem probouzí sám uprostřed operace na nemocničním lůžku bez paměti, proč je vlastně tam. Po vytažení jeho infúze, lékař nalezne rappera mimo lůžko, ten však bez jakýkoliv problému doktora přemůže , kde si Eminem náhle uvědomí své nové obrovské síly. Při útěku z nemocnice si probojuje cestu ven přes místní ochranku a běží do ulic města, kde se rapper setkává se svými fanoušky, kteří ho na ulici poznávají, zatímco odráží útočníky.

Eminem se setkává s jeho protivníkem: Johnem Malkovichem. Ten mu nabízí spojení sil. Rapper je opět nucen na útěk, kde se braní útoku od právě útočníka na motorce scénka je jako z Matrixu.

Po cestě nástrah ve snaze uprchnout , Eminem naráží na řadu vozidel (včetně vrtulníku), ale stále je v dosahu útočníků. Rapper má domluvenou schůzku se svým rádcem Dr.dre na 10 hodinu, kterou musí neprodleně stihnout. Jak to dopadne., to se už podívejte sami. (První premiéra videoklipu „Phenomenal“ byla uvedena na Apple Music. Telefony iPhone a iWatches jsou často spatřen v celém klipu.)

Video, bylo natočeno v Los Angeles.

Southpaw soundtrack dorazí 24. července. Kromě „Phenomenal,“ album bude také doprovázet jednu novou píseň – Eminem: „Kings Never Die“, feat.  Gwen Stefani

Sdílej

Comments

comments

Mohlo by se vám líbit...