iPhone 7. Pověsti říkají, že Apple oželí konektor pro sluchátka, aby mohl být štíhlejší

Sdílej

Iphone 7

Аpрle chce odstranit ze svého zařízení jack 3,5mm pro sluchátka aby iPhonе 7 mohl být nejtenčí telefon na světe. Ovšem je toto správné řešení? Tyto zvěsti přicházejí přímo od vývojářů Applu. Společnost chce připojení sluchátek řešit jiným způsobem, blíže, sluchátka spojené přes bluetooth. Což by vyřešilo spousty problémů.

Zdroje z japonského blogu Macotara, který byl spolehlivý i dříve, se zaručil tím, že odebráním konektoru pro sluchátka, který návrháři Applu odstranili mohou s klidem, že je teď iPhone méně tenčí než jeho předchůdci, nynější iPhone 7 je tenký 1mm. Na druhou stranu, se to zdá být nereálné, ale organizace je s tímto krokem smířená a i přesto se nevzdává.

Iphone 7 z boku

iPhone 6s je nepatrně tlustší, ale to je proto aby vyhovoval nové 3D dotykové funkci, takže sluchátka nejsou hlavní věc, která by hrála hlavní roli v tvorbě iPhonu, organizace chce stejně tak jako tak přijít s novou inovací Iphonu. Přesněji více tenčí a lehčí řešení.

Vzhledem k tomu, že 3D Touch je stále v jeho prvních fázích, které se zdají být do jisté míry nemožné. My se domníváme, že Apple by pravděpodobně potřeboval, aby se iPhone baterie stala tenčí, a snížit velikosti některých integrovaných segmentů, zejména kamery.

Přinášíme tuto zprávu na základě dosavadních informací, prozatím není úplně jisté, zda bude novinka dalšího roku tenká jako obyčejná tužka, ne-li tenčí. Společnost Apple dokáže překvapit ledasčím a ztenčení telefonu určitě bude nevyhnutelný krok, udělat tento smartphone modernější a použitelnější.

Apple už si nechal samozřejmě patentovat novou technologii sluchátek, která je tenčí než jsou standardní konektory Jack. Ať je to jak chce, je to přitažené za vlasy, že by předložila jiný standard, kdy současné zvukové porty jsou používány téměř všude.

Lightning-gооd sluchátka jsou již nyní dostupné, a zdroje říkají, že Apple představí nové EarPods s Lightning konektor. Je to myšlenka organizace, že by rovněž nabízeli Lightning konektory, které umožňují klientům připojení ke standardu 3,5 mm, sluchátka, pokud to potřebují.

Níže jsou uvedeny některé z pravděpodobných návrhů jak by mohl vypadat Apple iPhone 7:

To neznamená, že nebudete mít možnost využít sluchátka s touto budoucí technologii iPhone 7 žádnou nejbujnější fantazii, pak je zřejmé, že je neustále vzdálené Bluetooth sluchátka, se stanou postupně slavné, kde se budou zdát jako rozumnější řešení. Ať je to jak chce, ještě jednou říkáme, že s největší pravděpodobností nebude potřeba zdůrazňovat, že je tato technologie ještě daleko. Nejsme si jisti, ale iPhone 7 zvěsti mohou dělat skutečně velké zázraky v nadcházející době.

Sdílej

Comments

comments

Mohlo by se vám líbit...