Nový Batman Vs Superman – První záběry

Sdílej

Batman Vs Superman

Batman Vs Superman: Dawn of Justice je bezpochyby jedním z nejslibnějších filmů roku 2016 z Hollywoodu ze žánru superhrdiny. Druhá polovina roku nám od DC Universe přinesla úniky za méně než pět měsíců o spoustě věcí z filmu – včetně dvou traileru a rozhovorů s tvůrci a herci.

Ale my chceme víc od filmu Batman V Superman, a vypadá to, že Zack Snyder & ko. jsou ochotni poskytnout nám více! V nedávném rozhovoru s Charlesem Rovenem – Jedním z producentů filmu – škádlí příchod nových záběrů, než se stačíte říci – ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK! Co říká Roven?

„Opravdu brzy uvidíte nové záběry z filmu … Neumím, definovat brzy, ale určitě do konce tohoto roku.“

Není to dost brzy?

Charles Roven

Ohromné obsazení filmu Batman Vs Superman – Velká záležitost?

V rozhovoru, Charles Roven byl dotázán, jestli takový obrovské obsazení je důvodem k obavám, ke kterému odpověděl negativně. Název filmu je „Batman Vs Superman: Dawn of Justice“, A nikoli „Dawn of Justice: Batman Vs Superman‘, zaměření filmu bude hlavně na střet mezi Titány z Gothamu a Metropolisem.

Co víc nám může Charles Roven prozradit?

Nic moc! Batman V Superman má kolem „1,500 vizuálních efektů‚. A udělal to, co každý dělá stejně, podporují film – Pochvalte všechny!

Nové záběry před rokem 2015 – je dost brzy, nebo ne? Podělte se prostřednictvím komentářů a zůstaňte naladěni pro nejnovější aktualizace!

Sdílej

Comments

comments

Mohlo by se vám líbit...