Už se nemusí bát, že se vám mobil utopí. Comet přišlo s novým řešením

Sdílej

Comet smartphone

Pokud jste typ člověka, který mění svůj smartphone každých několik měsíců nebo obdobně, protože se třeba stala nehoda, kde se váš mobilní miláček střetnul s vodou a bohužel se už nebyl schopný vrátit, například ve vaně, projížďkou na lodi nebo při lyžování, v tom případe pak věnujte pozornost jako prvnímu telefonu na světě, který sám vyplave na hladinu. Jedná se vlastně o projekt s názvem IndieGoGo Comet. Tento chytrý telefon, který umí plavat a dokonce se neutopí se již brzy dostane na trh.

Kromě skutečnosti, že má certifikaci IPX7, což znamená, že je odolný proti vodě / vodotěsné a odolné proti prachu, má spoustu věcí, které ho doplňují. Pokud máte rádi focení selfies, pak budete rádi vědět, že to má dvojí 16 MP fotoaparát. Ano, jak přední kamera tak i zadní jsou s rozlišením 16 MP, takže si můžete pořídít kvalitní fotografie a HD videa. Má také indikační světlo LED, takže budete upozorněni, když budete mít důležité zprávy. Dokonce zjistí vaši tělesnou teplotu a kalibruje vaše uživatelské emoce a podle toho mění svou barvu podle toho jak vy se cítíte štěstí, vzrušení, láska, nadšení, atd.

4,7-palcový HD AMOLED displej smartphone běží na ultra rychlém Qualcomm Snapdragon, 810 2 GHZ Octa-core procesoru. Má 4 GB RAM a 32 GB nebo 64 GB vnitřní paměť, 2800 mAh baterii, která dokáže vydržet docela dlouhou dobu. A z hlediska bezpečnosti, používá Military Grade 256 bit AES šifrování, což znamená, že hlasové zprávy a sms, budou chráněny před útočníky, pokud ovšem oba uživatelé používají Comet smartphone.

Cena se bude pohybovat okolo $ 249 (maloobchodní bude na $ 399). V přepočtu na naše české koruny něco okolo 5 000 Kč. Kdy přesně se ho mužem dočkat ? Pokud vše klapne jak má, začne se smartphone prodávat v květnu 2016.

Zdroj: IndieGoGo

Sdílej

Comments

comments

Mohlo by se vám líbit...